Ochrona imprez

Biuro Ochrony GRYF na terenie Trójmiasta jest absolutnym liderem pod względem ilości ochranianych imprez masowych (szczegóły w Prezentacji Firmy).

W trakcie wykonywania swojej pracy, daliśmy się poznać jako firma solidnie wypełniająca swoje obowiązki oraz skutecznie zabiegająca o interesy Zleceniodawcy.

Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do świadczenia usług ochrony imprez masowych. Posiadamy grupę kilkuset pracowników przeszkolonych w zakresie wykonywania zadań członka ochrony służb porządkowych i informacyjnych. Posiadamy również pracowników z przeszkoleniem w zakresie wykonywania zadań kierownika ds. bezpieczeństwa imprez masowych.

 Tego typu usługi wykonujemy nieprzerwanie dla największych Zleceniodawców w Trójmieście od 1998 roku i jako jedyni ochraniamy imprezy masowe w cyklu całorocznym. Mają na to szczególny wpływ imprezy odbywające się w obiektach sportowych. Zatrudniamy kilkuset młodych i wykwalifikowanych pracowników ochrony. Pozwala nam to zagwarantować Państwu wyską jakość wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom imprez masowych.